HAKKIMIZDA || ABC Medya

HAKKIMIZDA

2000 yılından itibaren grup bünyesinde bir departman olarak özellikle KOBİ’lere medya satışı konusunda hizmet vermeye başlayan ABC Medya Hizmetleri, bilgi birikimi ve dalında uzmanlaşmış kadrosuyla her sektördeki firmaya medya satın alma ve stratejik planlama konularında danışmanlık yapar hale gelmiştir.

2001 yılında kendi mecraları dışında Sabah Yayıncılık Grubu’nun doğrudan satış işlerini de üstlenen şirketimiz, gazete ve dergi reklam pazarlamasında bir ilke imza atarak “kapıdan kapıya” pazarlama sloganı ile önemli bir açığı kapatıp piyasaya hizmet vermeye başlamıştır

2005 yılından itibaren ise gelişen ekonomi ve müşteri talepleri göz önüne alınarak Sabah Grubu’nun yerini gazete okurunun %65’ine hitap eden Doğan Medya Grubu almıştır.

2007 sonunda departman yapısını şirketleştiren ABC Medya Hizmetleri, doğrudan satış yaptığı gazetelerle çalışmasını sürdürürken hizmetini başta TV olmak üzere her türlü mecraya yaymaya başlamıştır.

Bugüne kadar 3.000’den fazla firmayla çalışan şirketimiz, DMS, MPSA ve Stratejik Danışmalık olmak üzere üç farklı kademede reklamverenlere hizmet etmektedir.